/ / / שיפוצניקיות – יש חיה כזאת!

שיפוצניקיות – יש חיה כזאת!

 

כאשר אנחנו מתכננים שיפוצים בביתנו או בעסק שלנו, יש תכונות רבות, שאנחנו מחפשים אצל צוות בעלי מקצוע שאנו שוכרים לעבודה. אנחנו רוצים שאותם בעלי מקצוע יהיו מנוסים בעבודתם, שיעבדו לפי לוחות זמנים, שלא ידרשו מחירים מופקעים ושיהיו קשובים לצרכינו.
ביצוע שיפוצים השתמש בחברה כמקצוע שמיועד לגברים בלבד, אך למעשה ניתן לראות כי אין שום מניעה, שגם אישה תוכל לעמוד בקריטריונים הללו ולהיות חברה בצוות שיפוצים. אמנם נדיר לפגוש נשים המתמחות בתחום של שיפוצים, אך בשנים האחרונות האוכלוסיה הנשית של בעלי מקצוע אלו נמצאת במגמת עלייה, וזאת בעידוד מאסיבי מצד קהל הלקוחות המרוצים.

מדוע כדאי לשכור נשים לעבודות שיפוצים ?
אנשים רבים נרתעים משכירת בעלי מקצוע מהמין הנשי לביצוע שיפוצים, בשל רעיונות שוביניסטיים שאיננו מודעים אליהם כלל. אחרי הכל, שיפוצים הם אמנם עבודה פיזית, אך היא אינה מאומצת ברמה כזאת, אשר לא תאפשר לאישה להשתלב בעבודה, ובהצלחה רבה. למעשה, תשומת הלב הרבה שנשים מעניקות לפרטים קטנים, הופכת את עבודתן בתחומי שיפוצים אף לאיכותית ויסודית יותר מזו של בעלי מקצוע גברים שעוסקים בתחום זה.
לשכירת בעלי מקצוע מהמין הנשי עבור שיפוצים יש יתרונות נוספים:

  • לנשים יש חוש אסתטיקה מפותח יותר מאשר לגברים, ולכן כאשר אישה אחראית על שיפוצים בביתכם תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה נקייה ויפה יותר. יותר מכך – המסגרת שיפוצים תזדקקו לא פעם לחוות דעת מקצועית בנוגע לסוג השיפוץ שתרצו לבצע בביתכם, והשילוב של ניסיון בתחום יחד עם חוש אסתטי יאפשרו לנשים לספק לכם ייעוץ מקיף ואמין אודות שיפוצים בביתכם.
  • לנשים יש יכולות ארגון טובות יותר מאשר אצל גברים, ולכן כאשר תשכרו אישה לביצוע שיפוצים בבית או בעסק שלכם תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה מסודרת, ובהתאם ללוח זמנים שנקבע מראש. דבר זה לא מעיד רק על מקצועיות, אלא חוסך לכם באופן ישיר כאבי ראש מיותרים בעת שיפוצים – בביתכם שיפוצים המבוצעים במהירות ויעילות ימנעו מכם לגור בתוך בלאגן ורעש לאורך זמן, ואילו שיפוצים בעסק, שמנוהלים על ידי אישה יבוצעו באופן שיאפשר לכם הפסד מינימלי של לקוחות או ימי עבודה.
  • בתחום של שיפוצים, בעלי מקצוע מהמין הנשי הן עדיין בגדר תופעה נדירה, ולכן הן משתדלות להוכיח את עצמן מעל ומעבר. דבר זה מהווה יתרון גדול, שכן אישה שאחראית על שיפוצים תדאג לבצע אותם ברמה הכי גבוהה שאפשר, ולספק לכם שירות מקיף ואיכותי מכל הבחינות – כדי לוודא שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת עבורכם.
  • למרות שלכאורה ביצוע שיפוצים זוהי עבודה גברית, אם תבחנו את מגוון העבודות שמבוצעות על ידי בעלי מקצוע מהתחום של שיפוצים, תראו שהן לא קשות כל כך כפי שאתם חושבים, והדבר המכריע ביותר בהן הוא ניסיון. לכן, אל תניחו לסטיגמות חברתיות להשפיע עליכם, ואם אתם פוגשים שיפוצניקית, שנראית מתאימה לביצוע שיפוצים מכל הבחינות, שכרו אותה לעבודה ללא חשש.

לסיכום – למרות שלא מדובר במקצוע נשי מובהק, נשים רבות מצליחות להשתלב בתחום של שיפוצים, והן עושות זאת בהצלחה רבה. כאשר אתם בוחרים בעלי מקצוע לעבודות בביתכם, זכרו שמאפיינים כמו ותק, כישרון והמלצות טובות הם הדברים שיש לתת עליהם את הדעת, ולכן בעת החיפושים אל תתעכבו על סוגיות מיותרות כמו מין השיפוצניק – אלא שימו לב ליכולתו המקצועית, אשר תעיד על התוצאה הסופית שתקבלו לאחר שאותם שיפוצים ייגמרו.

 

 

צרו עמנו קשר: