/ / / עושים שיפוצים בבית ? כך תעברו את זה בשלום!

עושים שיפוצים בבית ? כך תעברו את זה בשלום!

 

עריכת שיפוצים בבית זה תמיד תהליך כיפי – למרות כל הרעש, הלכלוך והבלאגן שחוגג בבית בזמן שיפוצים, הכל נשכח ברגע שאתם עומדים מול סלון חדש או חדר אמבטיה מפואר, ומתענגים על הסטייל והיופי החדשים שנכנסו לחייכם.
זאת, כמובן, אם אותם בעלי מקצוע שמבצעים אצלכם את השיפוצים הם אנשים אמינים ומקצועיים, אשר אכן מחוייבים לספק לכם את השירות הכי טוב ובמחיר הכי טוב. בחירת בעלי מקצוע עבור שיפוצים היא בעלת השפעה מכריעה לגבי הצלחת התהליך כולו – שיפוצים שמבוצעים על ידי מקצוענים מותירים אתכם עם תוצאה איכותית אשר קולעת בדיוק לטעמכם, במקום עם בית בעייתי אשר מצריך תיקונים נוספים (ולפיכך, השקעה כספית רבה).
כדי להבטיח שלא תמצאו את עצמכם במצב כזה, אספנו מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים, אשר יספקו לכם שיפוצים ברמה גבוהה ועם תוצאה מושלמת.

 

טיפים לבחירת בעלי מקצוע עבור שיפוצים בבית
כאשר אתם בוחנים בעלי מקצוע שונים , יש כמה פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם:

  • המלצות – לפני ששוכרים בעלי מקצוע לעבודת שיפוצים, חשוב לקבל חוות דעת של לקוחות קודמים שלהם, כדי לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה. חפשו ביקורות אודות אותם בעלי מקצוע באינטרנט, דברו עם חברים ומכרים שאולי שמעו עליהם, והכי חשוב – אל תתביישו ליצור קשר עם לקוחות קודמים שלהם, על מנת לבדוק האם הם מרוצים מהעבודות שנעשו אצלם. שיפוצים דורשים השקעה כספית רבה, ולכן לפני שאתם משלמים לבעל מקצוע כלשהו, עליכם לוודא שתקבלו תמורה מלאה לכספכם.
  • מחיר – לפני שאתם אפילו מתחילים לדבר עם בעלי מקצוע, אנחנו ממליצים להתעניין באתרים ואצל חברות המתמחות בתחום של שיפוצים, לגבי המחיר המקובל אודות סוג העבודה שאתם מעוניינים לבצע. כך, כאשר תדברו עם בעלי מקצוע שונים ותבקשו הצעות מחיר, תוכלו לדעת לזהות את אלה, שרק מנסים לסחוט מכם כסף, או לחלופין בעלי מקצוע המבצעים שיפוצים תמורת מחיר נמוך בצורה מחשידה.
  • אופן התשלום – גם אם נראה לכם שמצאתם בעלי מקצוע אמינים וטובים, סכמו איתם על אופן התשלום מראש, ואל תסכימו למקדמה העולה על 10 אחוזים מהמחיר הכולל של אותם שיפוצים. כמו כן, לפני תחילת העבודה ערכו יחד איתם חוזה עבודה, והחתימו אותם, על מנת למנוע בעיות או אי הבנות בהמשך.
  • לו"ז – בנוסף לאופן התשלום, סכמו מראש (ועגנו זאת בחוזה) עם בעלי מקצוע על לוחות הזמנים של עבודות שיפוצים שמבוצעות בביתכם. במקרים רבים, שיפוצים נסחבים ונגררים במשך שבועות ואף חודשים, דבר שגורם לאי נוחות ועגמת נפש לדיירים. בעלי מקצוע איכותיים באמת לא יתנגדו להתחייבות על לו"ז מסויים, ואף יספקו לכם פיצויים (בדרך כלל הנחה כספית) במקרה של סטייה ממנו.
  • הסמכה – בכל פעם שתפגשו עם בעלי מקצוע, ודאו שיש להם תעודה המסמיכה אותם לביצוע עבודות שיפוצים. מדובר בהשקעה של כסף רב, ולכן לא רצוי לקחת סיכונים עם בעלי מקצוע "חאפרים".

חיפושים אחר בעלי מקצוע עבור שיפוצים עלולים להיות מייגעים וארוכים מהצפוי, אך במקרים אלה הסבלנות משתלמת, כי אם תקפידו על הקריטריונים, שהצגנו בכתבה מובטח לכם שהתהליך של שפיצוים יעבור בביתכם במהירות ובקלילות, ושהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת!

 

 

צרו עמנו קשר: