/ / / סידור הבית - פינוק מהבעל

סידור הבית - פינוק מהבעל

סידור בית כמתנה מהבעל זוהי אחת

בשנים האחרונות צצו להן חברות המתמחות בתחום של סידור הבית. נשים בגילאי 30-50 אשר צברו ניסיון רב ומיומנות של סידור בית מציעות את  הניסיון והמיומנות שלהן לעזרת משקי בית המתקשרים בסדר או המעוניינים באדם בעל יכולת ארגונית לקחת את המושכות ולסדר להם את ביתם. בימינו  נשים רבות עסוקות בקריירה תובענית בגידול משפחה ואינן מוצאות פנאי עבור סידור הבית.עבור אחרים מדובר בפעולה חד פעמית לפני מעבר דירה,אחרי שיפוץ בית ואחרי בדק בית. לכן, כמה כיף כאשר מקבלים מהבעל מתנה מפנקת ושמה סידור הבית.  נשים שקיבלו  את המתנה הזו מספרות כי זו הייתה אחת המתנות המועילות והטובות שקיבלו בימי חייהן.  לעתים, בעלים אוהבים מזמינים את נשותיהן ליום של כיף מחוץ לבית וכאשר הם שבים הביתה מחכה להן הפתעה. כאשר הן לא היו בבית  התבצעה בבית מהפכה. צוות של מספר נשים התלבש על הבית, ניקה אותו נכנס אל ארונות המטבח וגם אל ארונות הבגדים,והבית שינה את פניו.


סידור הבית לפי תורת הפאנג שוואי

• לתורת הפאנג שואי יש עקרונות רבים וברורים איך לסדר כל בית כדי לאפשר זרימת אנרגיה בקלות, להשפיע על החיים ולשנות אותם לטובה. להלן כמה מהעקרונות.

• סידור הבית – התחילו בניקיון יסודי של הבית. נקו וזרקו כל חפץ הסותם את המעברים, נקו ביסודיות לכלוך שהצטבר ומיינו וזרקו כל חפץ שאינו בשימוש או שבור. מיד כאשר תסיימו את סידור הבית תחושו באנרגיות חיוביות בבית.

• ערכו בביתכם בדק בית . הזמינו מהנדס בדק בית שיאתר עבורכם ליקויי בניה,בעיות איטום, נזילות מים בפנים הבית או מבחוץ. נזילת מים מסמלת דליפת סודות ובריחה של כספים מהבית. 

• פנו את כל העלים היבשים מהצמחים ומהעציצים בבית ובחוץ.כשהבית מסודר הזמינו  משלוחי פרחים או סחלבים ודאגו שהבית יהיה מלא  פרחים רעננים ולא נבולים.

• סידור הבית לפי תורת הפאנג שוואי כולל החלפת חפצים בלויים ומשומשים. הרענון והחידוש יביא לביתכם אנרגיות חיוביות וטובות.


סידור הבית – כמה טיפים ועצות טובות


• בית הוא לא מחסן אלא מקום מגורים. ולכן יש לפנות מהבית את כל החפצים השבורים ואת כל החפצים שאינכם משתמשים בהם.ערכו עם עצמכם בדק בית ושאלו שאלות כמו:"מתי השתמשנו לאחרונה בחפץ זה?" "האם באמת אנחנו צריכים שני.."או פשוט ,אם קל לכם יותר בצורה הזו אז חשבו את מי תוכלו לשמח בנתינת הפריט הזה או האחר(למשל תרומה למי).

• בגדים שלא לבשתם מעל לשלוש שנים כדאי לזרוק.  תמיד אוהבים לקנות בגדים חדשים ולהתחדש ולא ללבוש את הישנים.

• לא לשמור הרבה מכל דבר. קבלו פרופורציות. אם אתם שומרים שקיות ניילון משומשות,למשל,מספיק לשמור כמה יחידות  לא להגזים.

צרו עמנו קשר: