שיפוץ הבית

צביעת חדרי ילדים - מא' עד ת'

צביעת חדרי ילדים יכולה להתבצע באופן עצמאי ותוך כדי חוויה משפחתיתועיצובית כאחד.
למאמר המלא

עושים שיפוצים בבית ? כך תעברו את זה בשלום!

בחירת בעלי מקצוע עבור שיפוצים היא בעלת השפעה מכריעה לגבי הצלחת התהליך כולו – שיפוצים שמבוצעים על ידי מקצוענים מותירים אתכם אם תוצאה איכותית אשר קולעת בדיוק לטעמכם
למאמר המלא

שיפוצניקיות – יש חיה כזאת!

נדיר לפגוש נשים המתמחות בתחום של שיפוצים, אך בשנים האחרונות האוכלוסיה הנשית של בעלי מקצוע אלו נמצאת במגמת עלייה, וזאת בעידוד מאסיבי מצד קהל הלקוחות המרוצים.
למאמר המלא

עיצוב הבית

ברוב הבתים שביצענו בהם ארגון וסידור התעורר הרצון לשדרג את עיצוב הבית. עם הזמן ורצון הלקוחות הבית מסודר נותן את השירותים הבאים בנושא עיצוב הבית:
למאמר המלא

צביעת הבית - שירות מיוחד על ידי "הבית מסודר"

אתם בוחרים את הגוונים עם מעצבת הבית של "הבית מסודר" ו...זהו אתם חופשיים. אנו נגיע עם הצבעים, נתארגן לצביעה, נבצע צביעה מקצועית, נסדר וננקה עד לטיפת הצבע האחרונה.
למאמר המלא

עיצוב הבית בתקציב דל

תמיד לאחר שאני מגיעה לצורך סידור בית אני מרגישה את הצורך של בני הבית להמשיך מסידור הבית לשיפוץ הבית. הבעיה שלא תמיד התקציב רחב וצריך לחשוב באופן יצירתי. גם בתקציב מצומצם אפשר להתחדש ולהשתדרג.
למאמר המלא

טיפים של בעלי מקצוע לשימור ותחזוקת הבית

לצורך כך ריכזנו עבורכם מגוון טיפים של בעלי מקצוע, שיקלועליכם לשמור על תחזוקת הבית השוטפת ולמנוע ככל הניתן מצבים של קלקולים ושינויים.
למאמר המלא

שיפוץ חדרי ילדים

בעזרת שיפוץ חדרי ילדים ניתן להגשים חלומות עיצוביים ולייצר עבור הילדים ממלכה קטנה, יפה, מטופחת, ושימושית למדי בחיי היומיום שלהם.
למאמר המלא
צרו עמנו קשר: