סידור הבית

סידור הבית ומכירת הבית - מה הקשר ??

סידור הבית לפני מכירה הינו חשוב ביותר, דווקא בנקודה זו לנו כבר לא אכפת מהבית אבל.....לקונים בוודאי אכפת כיצד הבית נראה, האם הוא מוזנח, מלוכלך, משדר נעימות , עמוס ועוד.....
למאמר המלא

סידור הבית - מה כולל תהליך זה?

הפינוק מתחיל....בבית!!! אפשר להודות שקשה לבד ותמיד אפשר לצאת מהבלאגן. סידור הביתמהמחסן המבולגן ועד הניירת המצטברת הצורה המקצועית ביותר.

סידור ארונות - עשה זאת בעצמך

מן הסתם יש לנו נטייה לדחוף הכול לארונות הבית, כמו כן מן הסתם יש לנו גם נטייה לא לסדר ולדחות את ענין סידור הבית וסידור ארונות למתי שיהיה זמן. זמן תמיד.....אין אז החליטו עכשיו שזה הרגע ולנוחיותכם - כיצד לסדר ארונות לבד.
למאמר המלא

סידור ארונות - הארון שלנו חוויה או סיוט?

סידור ארונות לארונות הבית מאפשר שליטה במלתחה ושליפה מהירה של כל פריט ובגד. האם הארון שלכם הוא חוויה או סיוט ? אם אתם פה אז כנראה שהארון שלכם סיוט...
למאמר המלא

סדר בבית – למי זה קשור?

המון פעמים במהלך החיים אנו מוצאים את עצמנו תוהים, מתי נשתלט עלהבלגאן הזה השולט בחיינו. לא סוד הוא שבלגאן פיזי קשור קשר אמיץ וישיר בבלגאן במחשבותינו.

בעיות קשב וריכוז - הסיבה לפעמים הסביבה

כדאי שנשים לב להתנהלות שלנו בבית. הרבה פעמים הורים לילדים עם בעיות קשב וריכוז לא שמים לב לסביבת החיים שלהם. בית מבלוגן, אי סדר, חדר ילדים עמוס והפוך לא בדיוק יועילו לילד עם קושי בסדר והתארגנות. לפעמים אנו דורשים מילדינו את הסדר והארגון שאנו לא מצליחים לעמוד בו.
למאמר המלא

הבית מסודר וגם....ירוק

סידור הבית באווירה ירוקה...אין ספק כי בית מסודר ומאורגן משרה אווירה נעימה ומפרה. מעבר לעובדת הצורך בבית מסודר גוברת היום המודעות גם לענין האגולוגי. רוצים סביבה ירוקה - יש מה לעשות בענין גם בביתכם.
למאמר המלא

מחסן - ברכה או קללה

זה עשור שאני עוסקת בתחום סידור בתים. כול פעם מחדש אני נדהמת כמה מחסן יכול להיות נטל ולאבד מערכו הרב. מחסן יכול להוות נכס לבית, דירה קטנה ובכלל מאידך מחסן יכול להיות נטל וחלל מאוד מעיק. כל מחסן אפשר להפוך לנכס מועיל ושימושי ולא מחסן גרוטאות....
למאמר המלא

סידור המטבח - כל מה שצריך לדעת

אם בתהליך עיצוב המטבח העבודה נעשתה בחשיבה פונקציונאלית אז סידור המטבח במהלך היום יום תהיה קלה ונעימה. הרבה פעמים קורה שלא כל הדבר ואז יש צורך בחשיבה מקורית איך להתגבר על נקודות התורפה במטבח.
למאמר המלא

סידור חדר לתינוק החדש ו...סידור הבית

סידור חדר לתינוק וכמובן סידור הבית וארגון הבית לקראת המאורע מצריך מחשבה רבה שכן החיים יכולים להיות קלים וזורמים שהבית מאורגן כהלכה לקליטת העולל הרך.

סידור הבית - פינוק מהבעל

סידור הבית כמתנה מהבעל זהו פירגון מלא לאישה הבלגניסטית. בעל שמאשר לאשתו מתנה כזו מפרגן לה וכמובן מפרגן לעצמו בית מסודר.

מחזור עיתונים - שלל עצות וטיפים

קראתם את החדשות, גזרתם את הקופונים ועתה נותרתם עם הניירות האלה שהיו עד לפני רגע עיתון ועכשיו הפכו לסתם ניירת לא רלוונטית? ומה לגבי ההזמנות לימי הולדת? ועל ההזמנות לחתונה שעדיין תלויות על המקרר? אכן, הניירת בבית הצטברה עד אין סוף. מה עושים עם כל זה?
למאמר המלא

סידור בתים

סידור בתים – מה הסידור הטוב בשבילך היום יותר ויותר אנשים נזקקים לעזרה בתחום סידור בתים. גם בתחום סידור בתים אנו מחפשים את השירות המקצועי והטוב ביותר ודווקא בתחום זה החגיגה בעיצומה.

סידור בתים - מקצועיות

סידור בתים זהו מקצועי ועיסוקי בעשר השנים האחרונות. סידור בתים גורם לי להרגיש בביית בכל בית שאני נכנסת אליו מהרגע הראשון.
למאמר המלא

פנג שוואי ליצירת איזון אפקטיבי

בההלך עבודתי בתחום סידור בתים אני נתקלת בלי סוף בבתים אשר עיצובם ותכנונם משרים אווירה כבדה. שיתוף פעולה עם יועצי פנג שואי בשילוב עם סידור בתים הביאה לתוצאות מרשימות
למאמר המלא

פנג שואי – סידור ועיצוב הבית

במציאות של היום יש מודעות רבה ובצדק לסביבת החיים שלנו. הבית בו אנו גרים וממנו יוצאים לעולם הפתוח ואליו אנו חוזרים חשוב שישחרר אותנו כראוי ויקבל אותנו ב"סבר פנים מאירות." חשוב מאוד לזכור שפנג שואי אינו יכול להחליף אדריכל, מעצב פנים או אפילו מארגנת מקצועית לבית. אם הגעתם לפה אז בואו וקבלו סקירה קצרה על יסודות הפנג שואי, כמו כן תמיד הנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבל יעוץ פנג שואי אישי ומקצועי.
למאמר המלא

סידור בית - עשה זאת בעצמך

סידור בית זוהי אחת הפעולות שהרבה פעמים אנו נאלצים לדחות. התוצאה של דחיית סידור בית או התעלמות מותירה אונו בסופו של דבר חסרי אונים מול ההרי הבלגן. לנוחיותכם סידור בית בשיטה עצמית.
למאמר המלא

סידור ניירת - עשה זאת בעצמך

סידור ניירת - זוהי מטלה שאי אפשר לברוח ממנה. ערימות הניירת הולכות ומצטברות ומיום ליום זה נראה יותר מפחיד. קבלו תדרוך כיצד להתמודד עם סידור ניירת בכוחות עצמכם
למאמר המלא

סידור הבית - המתנה הכי נפלאה לפסח

כל כל הרבה הצעות יש לתת לפסח כמתנה. האם חשבתם לתת מתנה של סידור בית - סידור הבית לפסח זוהי המתנה הכי שווה ומוערכת למי שסידור הבית וניקיונו חשוב כל כך..
למאמר המלא

סידור הבית לפסח

ארגון, סידור וניקוי הבית לפסח מתחיל לאחר פורים ברוב הבתים ישנה התארגנות מיוחדת מאוד לקראת חג הפסח. לא חייבים להגיע מותשים לארוחת ליל הסדר,אפשר לבקש עזרה מקצועית.
למאמר המלא
צרו עמנו קשר: