/ / / טיפים של בעלי מקצוע לשימור ותחזוקת הבית

טיפים של בעלי מקצוע לשימור ותחזוקת הבית

טיפים של בעלי מקצוע לשימור ותחזוקת הבית

בית שמתפקד טוב ונראה טוב הוא גם בית שנעים לגור בו. כאשר מתקלקל דבר מה בבית ואתם מחפשים בעלי מקצוע, או כאשר ישנו צורך לבצע שינוי משמעותי בבית, או אז אנחנו מרגישים כמה שהשגרה הקודמת הייתה מבורכת והקלה עלינו את החיים, וכמה שהתיקון שעומד על הפרק הוא עול מבחינתנו.
לצורך כך ריכזנו עבורכם מגוון טיפים של בעלי מקצוע, שיקלו עליכם לשמור על תחזוקת הבית השוטפת ולמנוע ככל הניתן מצבים של קלקולים ושינויים.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום מוצרי החשמל

טכנאי טלוויזיה לא אחת נדרשים להגיע ולתקן טלוויזיות מקולקלות, כאשר למעשה במחיר התיקון תוכלו לרכוש מכשיר חדש! בנוסף ממליצים בעלי מקצוע מהתחום לבצע בדיקות כלליות של מערכת החשמל בבית אחת לכמה שנים. במידה ומזג האוויר סוער, ואתם חוששים מפגיעה במוצרי החשמל כתוצאה מסופת ברקים, פשוט נתקו את המכשירים מהחשמל, ותצמצמו את האפשרות לפגיעה במערכת.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום מיזוג האוויר

אם החלטתם להתקין מערכת מיזוג אוויר חדשה שתצנן את ביתכם בקיץ, התייעצו עם איש מקצוע, שידע היכן רצוי למקם את המזגן כך שיחסוך עבורכם חשמל. בנוסף רצוי להפעיל את המזגן לטמפרטורה של 25 מעלות ולא פחות, על מנת לשמור על כוחו ולחסוך בחשמל. כמו כן, רצוי לנקות את הפילטר של המזגן אחת לחודש. ניתן לעשות זאת בעזרת מדיח הכלים.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום הריצוף

בעלי מקצוע ממליצים בחום למי שמחפש לבצע החלפת ריצוף זולה, להעדיף הדבקת פרקט של למינציה במקום אריחים או פרקט מעץ. בנוסף, ממליצים בעלי מקצוע מהתחום למי שבונה בית חדש או משפץ, להרכיב את הפרקט בשלב שבו הסתיימו שלבי הבניה ועבודות האינסטלציה, החשמל, הגבס, הצבע והשפכטל, ובטרם הורכבו הארונות והמשקופים.

טיפים של בעלי מקצוע מתחום האינסטלציה

בעלי מקצוע מהתחום ממליצים לנקות אבנית מדוד המים בצורה עצמאית - פעולה שתשפר את הגברת זרם המים ואת הסירקולציה שלהם. בנוסף, רצוי לכוון את התרמוסטט של הדוד ל- 60 מעלות כדי להאריך את חייו. כמו כן, רצוי להימנע ממצב שבו נשטפת בכיור או באסלה פסולת, העלולה לגרום לסתימה.
  

טיפים של בעלי מקצוע מתחום ניקוי השטיחים

רצוי לשאוב את השטיחים עם שואב אבק בייתי אחת לשבוע ואחת לכמה חודשים, להפוך את השטיח לצד הנגדי. יש להימנע מתלייה של השטיח, ולהשתדל לטפל בכתמים על השטיח בסמוך לתקרית, ולא לתת להם להתייבש.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום הנדל"ן

אם ברצונכם להציע נכס למכירה, סדרו אותו בצורה נאה לפני שאתם מציגים אותו למבקרים, והזמינו אותם בשעות הטובות ביותר שלו, כאשר ישנה כמות מינימלית של רעש מבחוץ.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום ריהוט העץ

חשוב מאוד לשמן רהיטי עץ אחת לתקופה, או לשלוח אותם לאיש מקצוע. הפעולה לא רק תשפר את מראה העץ ותחדד את מראהו, אלא גם תדאג לכך, שיאריך שנים ויישמר היטב לאורך זמן.
 

טיפים של בעלי מקצוע מתחום ההדברה

על מנת להרחיק נמלים, ניתן לפזר מעט קינמון על הרצפה, בפינות הבית ומאחורי ארונות. הנמלים סולדות מקינמון ותתרחקנה מהמקום.
 
במאמר זה הזכרנו רק מספר דוגמאות של טיפים של בעלי מקצוע. אם אתם רוצים לקבל טיפים ומידע נוסף, גם אודות שיפוצים, גלשו באתר בעלי מקצוע "טוב תודה, ותקבלו את כל הטיפים בכל התחומים של בעלי מקצוע.

צרו עמנו קשר: